http://www.pravnik.pl

E-testy na aplikację

http://www.pravnik.pl

Pravnik.pl to interaktywny system nauki i powtórek, ułatwiający przygotowanie się do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza akademicka to często za mało, by zdać egzamin konkursowy na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najmniejsze szczegóły mają nierzadko decydujące znaczenie. Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki systemowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i ekscytujące. Pravnik pozwala zminimalizować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w optymalne przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.

Kategorie

Prawo i ekonomia - Prawo
Prawo i ekonomia - Radcy prawni
Nauka i edukacja - Portale edukacyjne
Prawo i ekonomia - Pozostałe
Nauka i edukacja - Pozostałe
Według domeny - Pl

Słowa kluczowe

Testy na aplikacje, Testy prawnicze, Testy na aplikacje on-line, Testy na aplikację radcowską, Testy na aplikację adwokacką

Wyróżnione strony

Testy na aplikacje

Informacje

Numer ID strony: 10317/9785, Status strony: aktywna od 24/09/2016 08:47, Typ strony: wyróżniona od 23/09/2016 23:37, Data dodania: 23/09/2016 23:36, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 5, odsłon: 1972

 Powrót  Drukuj