Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Dodawanie stron do katalogu jest wstrzymane!
Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności katalogu Emiasto.pl.
Dodanie strony do katalogu jest płatne. Koszt dodania strony w przypadku płatności przelewem to 2 PLN lub w przypadku płatności multikodem to 1,75 PLN. Opłata aktywacyjna jest pobierana za rozpatrzenie strony i nie jest zwracana w przypadku odrzucenia strony ze względów regulaminowych. Przed dodaniem strony należy zapoznać się z regulaminem katalogu, w przypadku wątpliwości można do nas napisać z zapytaniem czy dana strona zostania zaakceptowana.
  • Kliknij tutaj aby kupić multikod i dodać stronę do naszego katalogu 25% taniej.
  • Wystawiasz faktury lub rachunki? Kliknij tutaj i skorzystaj z darmowego programu online.
  • Posiadasz firmę? Kliknij tutaj i zareklamuj ją w darmowym katalogu firm.
Tytuł strony nie może zawierać tylko WIELKICH LITER, adresów email, adresów zamieszkania i adresów siedzib firm, numerów telefonów, a także znaków specjalnych i symboli, nie może rozpoczynać się również od ciągów liczb i powtórzeń.
Zaznacz tę opcję, aby wyróżnić stronę spośród 11465 stron znajdujących się w naszym katalogu. Wyróżnienie strony kosztuje jedynie 6 PLN - zatem naprawdę warto! Więcej »
Opis strony powinien krótko i zwięźle opisywać zawartość strony. Opis strony musi być zgodny z zasadami stylistyki i ortografii, nie może zawierać tylko WIELKICH LITER, nie może być zbiorem samych słów kluczowych.
Każde słowo kluczowe należy oddzielić przecinkiem. Słowa kluczowe nie są obowiązkowe, jednakże są widoczne dla wyszukiwarek i ułatwią wyszukiwanie Twojej strony w Internecie.
Dla strony należy wybrać odpowiednią kategorię, niepoprawne określenie kategorii może skutkować usunięciem strony. Strony wyróżnione można zamieścić w 5 kategoriach.
Dla strony możesz określić lokalizację (np. w której świadczysz usługi), wówczas strona będzie dodatkowo wyświetlana w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Wybór lokalizacji w znaczący sposób zwiększa widoczność strony i ułatwia jej odnalezienie przez użytkowników.
Możesz samodzielnie dodać obrazek dla strony z komputera lub podając adres URL obrazka. Jeśli nie dodasz obrazka, nasz system automatycznie wygeneruje miniaturkę dla Twojej strony.
Na podany przez Ciebie adres email wyślemy link, który należy kliknąć aby dokonać aktywacji, zwróć zatem uwagę aby adres email był poprawny.
http://strefawalut.plhttp://www.hausner.plhttp://www.cls.plhttps://clixs.plhttp://www.mbmoffice.plhttp://www.kancelaria-zcw.plhttp://www.tkn-connect.plhttps://ekonstal.plhttp://www.kredyt1000.pl