Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.kajak1.pl

Spływy kajakowe Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha

http://www.kajak1.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z organizowanych przez nas spływów kajakowych. Pozwalają one przeżyć cudowne chwile w komfortowych kajakach i przy okazji ujrzeć przecudowne widoki. Wszystkie nasze spływy kajakowe Czarna Hańcza odbywają się na Suwalszczyźnie, która jest niesamowitą krainą, jaką staramy się przybliżyć swoim wycieczkowiczom. Każdemu potrafimy ukazać wspaniałe piękno natury, które potrafi doskonale wpłynąć na ludzkie samopoczucie czy nawet zdrowie.

Jeśli wybierzesz się na nasze Spływy kajakowe Marychą, będziesz mógł spędzić mnóstwo czasu na świeżym powietrzu i odrobinę się poruszać, czerpiąc z tego przy okazji wiele przyjemności. Sam też zdecydujesz, jaka trasa najbardziej Ci się podoba i po jakiej chciałbyś płynąć swoim kajakiem. Do wyboru masz aż trzy różne ścieżki, z których każda zaskoczy Cię czymś zupełnie innym. Możesz oczywiście regularnie do nas powracać, za każdym razem próbując swoich sił na innej trasie.

Choć możesz się obawiać tego, iż za nasze Spływy kajakowe Rospudą sporo zapłacisz, ich cena nie powinna Cię przerazić. Klientom proponujemy zresztą różnorodne rabaty, by tylko umożliwić im podróż kajakiem i pokazać to, co nam samym udało się już odkryć.

Kategorie

Sport i turystyka Turystyka
Sport i turystyka Agroturystyka
Sport i turystyka Rekreacja i wypoczynek
Sport i turystyka Wczasy
Pozostałe
Regiony i miasta Podlaskie Suwałki
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Kajaki Wypożyczanie kajaków Spływy kajakowe Suwalszczyzna Czarna hańcza Marycha Rospuda

Wyróżnione strony

Spływy kajakowe Czarna Hańcza

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 10862/9922
  • Status strony: aktywna od 12/03/2018 10:23
  • Typ strony: wyróżniona od 11/03/2018 21:07
  • Data dodania: 11/03/2018 21:04
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 4, odsłon: 2258
http://ruckzuck.pl/oferta/drzwihttps://computersoft.net.plhttp://www.xtb.plhttp://www.atpbiuro.plhttp://nakaz-zaplaty.plhttps://kancelariaprawna-meritum.plhttp://babystork.plhttp://br-plus.plhttps://san-mat.pl